Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto

Heren 1

Spelers Heren 1

Seve van Ass
Floris Benschop
Casper Berkman
Marc Boltó Gimo
Maico Casella Schuth
Alan Forsyth
Jonas Gomoll
Vincent Langenhuijsen
Florian Scholten
Floris-Tijn Schuijt
Pieter Schulpen
Marc Serrahima Castellá
Karst Timmer
Willem Van Campen
Jan van 't Land
Lucas Veen
Sam van der Ven
Pelle Vos
Zachary Wallace
Oliver Willars

Ondersteuning

Bram Lomans
Coach
Carlo Daniels
Assistent coach
Ernst-Jan Beukers
Manager
Sandra Vos-Dijkstra
Assistent-manager
Gijs van Acker
Arts
Han Kees Vriesendorp
Fysio

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Voordaan H1 Kampong H1 16:30
Schaerweijde H1 Oranje-Rood H1 18:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Kampong H1 12 34 11 1 0
2 Bloemendaal H1 12 27 8 3 1
3 Pinoké H1 12 24 7 3 2
4 Rotterdam H1 12 23 7 2 3
5 Oranje-Rood H1 12 21 6 3 3
6 Klein Zwitserland H1 12 18 5 3 4
7 Den Bosch H1 12 16 4 4 4
8 Amsterdam H1 12 13 3 4 5
9 HDM H1 12 12 3 3 6
10 HGC H1 12 9 2 3 7
11 Schaerweijde H1 12 4 1 1 10
12 Voordaan H1 12 0 0 0 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt AH & BC H1 14:45 thuis
12 mrt hdm H1 14:45 uit
19 mrt HC Bloemendaal H1 14:45 thuis
26 mrt Pinoké H1 14:45 uit
2 apr HC Oranje Rood H1 14:45 thuis
15 apr MMHC Voordaan H1 18:30 uit
23 apr Schaerweijde H1 14:45 thuis
30 apr Hockeyclub 's-Hertogenbosch H1 14:45 uit
7 mei Hockey Club Rotterdam H1 14:45 thuis
13 mei Klein Zwitserland H1 16:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2022
Den Bosch H1 Bloemendaal H1 (2-2)scheduled
Klein Zwitserland H1 Amsterdam H1 (2-4)scheduled
ZONDAG 4 SEPTEMBER 2022
Voordaan H1 Oranje-Rood H1 (0-6)final
HGC H1 Kampong H1 (2-4)final
Rotterdam H1 HDM H1 (8-1)final
Schaerweijde H1 Pinoké H1 (1-4)final
ZATERDAG 10 SEPTEMBER 2022
Oranje-Rood H1 Schaerweijde H1 (3-0)scheduled
Kampong H1 Voordaan H1 (6-1)final
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Pinoké H1 Den Bosch H1 (4-3)final
Bloemendaal H1 Rotterdam H1 (4-1)final
HDM H1 Klein Zwitserland H1 (3-2)final
Amsterdam H1 HGC H1 (3-3)scheduled
DONDERDAG 15 SEPTEMBER 2022
HGC H1 HDM H1 (1-1)final
Klein Zwitserland H1 Bloemendaal H1 (5-3)final
Rotterdam H1 Pinoké H1 (1-1)final
Den Bosch H1 Oranje-Rood H1 (2-2)final
Schaerweijde H1 Voordaan H1 (3-1)final
Amsterdam H1 Kampong H1 (0-1)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Voordaan H1 Den Bosch H1 (0-4)final
Oranje-Rood H1 Rotterdam H1 (3-1)final
Pinoké H1 Klein Zwitserland H1 (2-2)scheduled
Bloemendaal H1 HGC H1 (4-2)scheduled
HDM H1 Amsterdam H1 (2-2)final
Kampong H1 Schaerweijde H1 (2-0)final
ZATERDAG 24 SEPTEMBER 2022
HGC H1 Pinoké H1 (3-4)scheduled
Rotterdam H1 Voordaan H1 (10-1)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Klein Zwitserland H1 Oranje-Rood H1 (2-1)final
Den Bosch H1 Schaerweijde H1 (1-0)final
HDM H1 Kampong H1 (1-7)final
Amsterdam H1 Bloemendaal H1 (1-4)final
ZATERDAG 1 OKTOBER 2022
Kampong H1 Den Bosch H1 (2-1)final
Bloemendaal H1 HDM H1 (3-1)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Oranje-Rood H1 HGC H1 (5-1)scheduled
Schaerweijde H1 Rotterdam H1 (3-6)final
Voordaan H1 Klein Zwitserland H1 (3-5)final
ZATERDAG 8 OKTOBER 2022
Amsterdam H1 Oranje-Rood H1 (1-1)scheduled
HGC H1 Voordaan H1 (5-0)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Klein Zwitserland H1 Schaerweijde H1 (3-1)final
Rotterdam H1 Den Bosch H1 (5-3)final
Bloemendaal H1 Kampong H1 (0-0)final
HDM H1 Pinoké H1 (0-1)final
ZATERDAG 15 OKTOBER 2022
Schaerweijde H1 HGC H1 (1-2)final
Den Bosch H1 Klein Zwitserland H1 (1-1)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Voordaan H1 Amsterdam H1 (0-7)final
Oranje-Rood H1 HDM H1 (4-1)scheduled
Pinoké H1 Bloemendaal H1 (1-4)final
Kampong H1 Rotterdam H1 (4-3)final
ZATERDAG 22 OKTOBER 2022
Klein Zwitserland H1 Rotterdam H1 (1-3)final
Bloemendaal H1 Oranje-Rood H1 (3-0)final
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
HGC H1 Den Bosch H1 (2-4)final
Pinoké H1 Kampong H1 (3-4)final
HDM H1 Voordaan H1 (5-2)final
Amsterdam H1 Schaerweijde H1 (3-1)final
DONDERDAG 27 OKTOBER 2022
Pinoké H1 Amsterdam H1 (2-1)final
ZATERDAG 29 OKTOBER 2022
Rotterdam H1 HGC H1 (3-3)final
Schaerweijde H1 HDM H1 (1-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Klein Zwitserland H1 Kampong H1 (0-2)final
Den Bosch H1 Amsterdam H1 (3-2)final
Voordaan H1 Bloemendaal H1 (2-7)final
Oranje-Rood H1 Pinoké H1 (2-2)scheduled
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
Bloemendaal H1 Schaerweijde H1 (3-0)final
HGC H1 Klein Zwitserland H1 (0-2)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Pinoké H1 Voordaan H1 (6-1)final
HDM H1 Den Bosch H1 (3-1)final
Amsterdam H1 Rotterdam H1 (1-6)final
Kampong H1 Oranje-Rood H1 (3-2)final
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
HDM H1 Rotterdam H1 (1-3)final
Pinoké H1 Schaerweijde H1 (3-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Oranje-Rood H1 Voordaan H1 (6-1)scheduled
Bloemendaal H1 Den Bosch H1 (3-3)final
Amsterdam H1 Klein Zwitserland H1 (1-1)final
Kampong H1 HGC H1 (2-1)final
Bezoekersregistratie
 

HGC TV