Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto Clubfoto

Bedrijfshockey 2021-2022, Wedstrijdprogramma

Dag Datum Tijd Veld Team 1 Team 2
                 
Ma 20-sep 19:00 Hoofdveld Watergeuzen, De Symons & Panchenko A07 - A05
Ma 20-sep 19:00 Blauwe Weide HaagsAdvies&Schaffenburg T-Mobile A02 - A06
Ma 20-sep 19:00 Zwarte Weide ACM / Min. Economische Zkn NN Groep C01 - C04
Ma 20-sep 20:30 Hoofdveld Aegon & Siemens Shell 1 A01 - A04
Ma 20-sep 20:30 Blauwe Weide TUI NL Nutsschool Bezuidenhout C07 - C05
Ma 20-sep 20:30 Zwarte Weide LUMC Politie Eenheid Den haag C02 - C06
                 
Ma 27-sep 19:00 Hoofdveld TOPdesk NIBC B07 - B05
Ma 27-sep 19:00 Blauwe Weide HaaglandenMC Min. v. Justitie en Veiligheid B01 - B04
Ma 27-sep 20:30 Hoofdveld Haga Hockeyteam Provincie Zuid Holland B02 - B06
Ma 27-sep 20:30 Blauwe Weide Jonge Balie Yellow Intelligent B03 - B08
                 
Ma 4-okt 19:00 Hoofdveld Jij&Simon Recruitment Symons & Panchenko A03 - A05
Ma 4-okt 19:00 Blauwe Weide Aegon & Siemens T-Mobile A01 - A06
Ma 4-okt 19:00 Zwarte Weide LUMC TUI NL C02 - C07
Ma 4-okt 20:30 Hoofdveld HaagsAdvies&Schaffenburg Watergeuzen, De A02 - A07
Ma 4-okt 20:30 Blauwe Weide ACM / Min. Economische Zkn Politie Eenheid Den haag C01 - C06
                 
Ma 11-okt 19:00 Hoofdveld Min. v. Justitie en Veiligheid Yellow Intelligent B04 - B08
Ma 11-okt 19:00 Blauwe Weide Haga Hockeyteam TOPdesk B02 - B07
Ma 11-okt 20:30 Hoofdveld Jonge Balie NIBC B03 - B05
Ma 11-okt 20:30 Blauwe Weide HaaglandenMC Provincie Zuid Holland B01 - B06
Ma 11-okt 20:30 Zwarte Weide Ministerie van Financiën Nutsschool Bezuidenhout C03 - C05
                 
Ma 25-okt 19:00 Hoofdveld Shell 1 Symons & Panchenko A04 - A05
Ma 25-okt 19:00 Blauwe Weide T-Mobile Watergeuzen, De A06 - A07
Ma 25-okt 19:00 Zwarte Weide LUMC Ministerie van Financiën C02 - C03
Ma 25-okt 20:30 Hoofdveld HaagsAdvies&Schaffenburg Jij&Simon Recruitment A02 - A03
Ma 25-okt 20:30 Blauwe Weide Politie Eenheid Den haag TUI NL C06 - C07
                 
Ma 1-nov 19:00 Hoofdveld HaaglandenMC Yellow Intelligent B01 - B08
Ma 1-nov 19:00 Blauwe Weide Min. v. Justitie en Veiligheid NIBC B04 - B05
Ma 1-nov 19:00 Zwarte Weide NN Groep Nutsschool Bezuidenhout C04 - C05
Ma 1-nov 20:30 Hoofdveld Provincie Zuid Holland TOPdesk B06 - B07
Ma 1-nov 20:30 Blauwe Weide Haga Hockeyteam Jonge Balie B02 - B03
                 
Ma 15-nov 19:00 Hoofdveld Shell 1 HaagsAdvies&Schaffenburg A04 - A02
Ma 15-nov 19:00 Zwarte Weide T-Mobile Jij&Simon Recruitment A06 - A03
Ma 15-nov 20:30 Hoofdveld Aegon & Siemens Watergeuzen, De A01 - A07
                 
Ma 22-nov 19:00 Hoofdveld ACM / Min. Economische Zkn TUI NL C01 - C07
Ma 22-nov 19:00 Zwarte Weide NN Groep LUMC C04 - C02
Ma 22-nov 20:30 Hoofdveld Politie Eenheid Den haag Ministerie van Financiën C06 - C03
                 
Ma 29-nov 19:00 Hoofdveld HaaglandenMC TOPdesk B01 - B07
Ma 29-nov 19:00 Zwarte Weide Min. v. Justitie en Veiligheid Haga Hockeyteam B04 - B02
Ma 29-nov 20:30 Hoofdveld Yellow Intelligent NIBC B08 - B05
Ma 29-nov 20:30 Zwarte Weide Provincie Zuid Holland Jonge Balie B06 - B03
                 
Ma 6-dec 19:00 Hoofdveld Aegon & Siemens Symons & Panchenko A01 - A05
Ma 6-dec 19:00 Zwarte Weide T-Mobile Shell 1 A06 - A04
Ma 6-dec 20:30 Hoofdveld Watergeuzen, De Jij&Simon Recruitment A07 - A03
                 
Ma 13-dec 19:00 Hoofdveld ACM / Min. Economische Zkn Nutsschool Bezuidenhout C01 - C05
Ma 13-dec 19:00 Zwarte Weide Politie Eenheid Den haag NN Groep C06 - C04
Ma 13-dec 20:30 Hoofdveld TUI NL Ministerie van Financiën C07 - C03
                 
Ma 20-dec 19:00 Hoofdveld TOPdesk Jonge Balie B07 - B03
Ma 20-dec 19:00 Zwarte Weide Provincie Zuid Holland Min. v. Justitie en Veiligheid B06 - B04
Ma 20-dec 20:30 Hoofdveld HaaglandenMC NIBC B01 - B05
Ma 20-dec 20:30 Zwarte Weide Yellow Intelligent Haga Hockeyteam B08 - B02
                 
Ma 27-dec Kerst
Ma 3-jul Oud & Nieuw
                 
Ma 10-jan 19:00 Hoofdveld Symons & Panchenko HaagsAdvies&Schaffenburg A05 - A02
Ma 10-jan 19:00 Zwarte Weide Watergeuzen, De Shell 1 A07 - A04
Ma 10-jan 20:30 Hoofdveld Aegon & Siemens Jij&Simon Recruitment A01 - A03
                 
Ma 17-jan 19:00 Hoofdveld ACM / Min. Economische Zkn Ministerie van Financiën C01 - C03
Ma 17-jan 19:00 Zwarte Weide Nutsschool Bezuidenhout LUMC C05 - C02
Ma 17-jan 20:30 Hoofdveld TUI NL NN Groep C07 - C04
                 
Ma 24-jan 19:00 Hoofdveld TOPdesk Min. v. Justitie en Veiligheid B07 - B04
Ma 24-jan 19:00 Zwarte Weide Yellow Intelligent Provincie Zuid Holland B08 - B06
Ma 24-jan 20:30 Hoofdveld NIBC Haga Hockeyteam B05 - B02
Ma 24-jan 20:30 Zwarte Weide HaaglandenMC Jonge Balie B01 - B03
                 
Ma 7-feb 19:00 Hoofdveld T-Mobile Symons & Panchenko A06 - A05
Ma 7-feb 19:00 Zwarte Weide Shell 1 Jij&Simon Recruitment A04 - A03
Ma 7-feb 20:30 Hoofdveld HaagsAdvies&Schaffenburg Aegon & Siemens A02 - A01
                 
Ma 14-feb 19:00 Hoofdveld LUMC ACM / Min. Economische Zkn C02 - C01
Ma 14-feb 19:00 Zwarte Weide NN Groep Ministerie van Financiën C04 - C03
Ma 14-feb 20:30 Hoofdveld Politie Eenheid Den haag Nutsschool Bezuidenhout C06 - C05
                 
Ma 21-feb 19:00 Hoofdveld Haga Hockeyteam HaaglandenMC B02 - B01
Ma 21-feb 19:00 Zwarte Weide Yellow Intelligent TOPdesk B08 - B07
Ma 21-feb 20:30 Hoofdveld Min. v. Justitie en Veiligheid Jonge Balie B04 - B03
Ma 21-feb 20:30 Zwarte Weide Provincie Zuid Holland NIBC B06 - B05
                 
Ma 28-feb 19:00 Hoofdveld Symons & Panchenko Watergeuzen, De A05 - A07
Ma 28-feb 19:00 Blauwe Weide T-Mobile HaagsAdvies&Schaffenburg A06 - A02
Ma 28-feb 19:00 Zwarte Weide NN Groep ACM / Min. Economische Zkn C04 - C01
Ma 28-feb 20:30 Hoofdveld Shell 1 Aegon & Siemens A04 - A01
Ma 28-feb 20:30 Blauwe Weide Politie Eenheid Den haag LUMC C06 - C02
                 
Ma 7-mrt 19:00 Hoofdveld Min. v. Justitie en Veiligheid HaaglandenMC B04 - B01
Ma 7-mrt 19:00 Blauwe Weide NIBC TOPdesk B05 - B07
Ma 7-mrt 19:00 Zwarte Weide Nutsschool Bezuidenhout TUI NL C05 - C07
Ma 7-mrt 20:30 Hoofdveld Provincie Zuid Holland Haga Hockeyteam B06 - B02
Ma 7-mrt 20:30 Blauwe Weide Yellow Intelligent Jonge Balie B08 - B03
                 
Ma 21-mrt 19:00 Hoofdveld Symons & Panchenko Jij&Simon Recruitment A05 - A03
Ma 21-mrt 19:00 Blauwe Weide Politie Eenheid Den haag ACM / Min. Economische Zkn C06 - C01
Ma 21-mrt 19:00 Zwarte Weide TUI NL LUMC C07 - C02
Ma 21-mrt 20:30 Hoofdveld T-Mobile Aegon & Siemens A06 - A01
Ma 21-mrt 20:30 Blauwe Weide Watergeuzen, De HaagsAdvies&Schaffenburg A07 - A02
Ma 21-mrt 20:30 Zwarte Weide Nutsschool Bezuidenhout Ministerie van Financiën C05 - C03
                 
Ma 28-mrt 19:00 Hoofdveld TOPdesk Haga Hockeyteam B07 - B02
Ma 28-mrt 19:00 Blauwe Weide Yellow Intelligent Min. v. Justitie en Veiligheid B08 - B04
Ma 28-mrt 20:30 Hoofdveld NIBC Jonge Balie B05 - B03
Ma 28-mrt 20:30 Blauwe Weide Provincie Zuid Holland HaaglandenMC B06 - B01
                 
Ma 11-apr 19:00 Hoofdveld Symons & Panchenko Shell 1 A05 - A04
Ma 11-apr 19:00 Blauwe Weide Ministerie van Financiën LUMC C03 - C02
Ma 11-apr 19:00 Zwarte Weide Nutsschool Bezuidenhout NN Groep C05 - C04
Ma 11-apr 20:30 Hoofdveld Jij&Simon Recruitment HaagsAdvies&Schaffenburg A03 - A02
Ma 11-apr 20:30 Blauwe Weide TUI NL Politie Eenheid Den haag C07 - C06
Ma 11-apr 20:30 Zwarte Weide Watergeuzen, De T-Mobile A07 - A06
                 
Ma 18-apr Pasen
                 
Ma 25-apr 19:00 Hoofdveld TOPdesk Provincie Zuid Holland B07 - B06
Ma 25-apr 19:00 Blauwe Weide NIBC Min. v. Justitie en Veiligheid B05 - B04
Ma 25-apr 20:30 Hoofdveld Yellow Intelligent HaaglandenMC B08 - B01
Ma 25-apr 20:30 Blauwe Weide Jonge Balie Haga Hockeyteam B03 - B02
                 
Ma 2-mei 19:00 Hoofdveld Jij&Simon Recruitment T-Mobile A03 - A06
Ma 2-mei 19:00 Blauwe Weide TUI NL ACM / Min. Economische Zkn C07 - C01
Ma 2-mei 19:00 Zwarte Weide LUMC NN Groep C02 - C04
Ma 2-mei 20:30 Hoofdveld HaagsAdvies&Schaffenburg Shell 1 A02 - A04
Ma 2-mei 20:30 Blauwe Weide Ministerie van Financiën Politie Eenheid Den haag C03 - C06
Ma 2-mei 20:30 Zwarte Weide Watergeuzen, De Aegon & Siemens A07 - A01
                 
Ma 16-mei 19:00 Hoofdveld TOPdesk HaaglandenMC B07 - B01
Ma 16-mei 19:00 Blauwe Weide Haga Hockeyteam Min. v. Justitie en Veiligheid B02 - B04
Ma 16-mei 20:30 Hoofdveld NIBC Yellow Intelligent B05 - B08
Ma 16-mei 20:30 Blauwe Weide Jonge Balie Provincie Zuid Holland B03 - B06
                 
Ma 23-mei 19:00 Hoofdveld Symons & Panchenko Aegon & Siemens A05 - A01
Ma 23-mei 19:00 Blauwe Weide Shell 1 T-Mobile A04 - A06
Ma 23-mei 19:00 Zwarte Weide NN Groep Politie Eenheid Den haag C04 - C06
Ma 23-mei 20:30 Hoofdveld Jij&Simon Recruitment Watergeuzen, De A03 - A07
Ma 23-mei 20:30 Blauwe Weide Nutsschool Bezuidenhout ACM / Min. Economische Zkn C05 - C01
Ma 23-mei 20:30 Zwarte Weide Ministerie van Financiën TUI NL C03 - C07
                 
Ma 30-mei 19:00 Hoofdveld NIBC HaaglandenMC B05 - B01
Ma 30-mei 19:00 Blauwe Weide Min. v. Justitie en Veiligheid Provincie Zuid Holland B04 - B06
Ma 30-mei 20:30 Hoofdveld Jonge Balie TOPdesk B03 - B07
Ma 30-mei 20:30 Blauwe Weide Haga Hockeyteam Yellow Intelligent B02 - B08
                 
Ma 6-jun Pinksteren
                 
Ma 13-jun 19:00 Hoofdveld HaagsAdvies&Schaffenburg Symons & Panchenko A02 - A05
Ma 13-jun 19:00 Blauwe Weide Ministerie van Financiën ACM / Min. Economische Zkn C03 - C01
Ma 13-jun 19:00 Zwarte Weide LUMC Nutsschool Bezuidenhout C02 - C05
Ma 13-jun 20:30 Hoofdveld Jij&Simon Recruitment Aegon & Siemens A03 - A01
Ma 13-jun 20:30 Blauwe Weide Shell 1 Watergeuzen, De A04 - A07
Ma 13-jun 20:30 Zwarte Weide NN Groep TUI NL C04 - C07
                 
Ma 20-jun 19:00 Hoofdveld Provincie Zuid Holland Yellow Intelligent B06 - B08
Ma 20-jun 19:00 Blauwe Weide Min. v. Justitie en Veiligheid TOPdesk B04 - B07
Ma 20-jun 20:30 Hoofdveld Haga Hockeyteam NIBC B02 - B05
Ma 20-jun 20:30 Blauwe Weide Jonge Balie HaaglandenMC B03 - B01
                 

 

Nieuws

Bezoekersregistratie
 

HGC TV